Zdjęcie Agaty Tomaszewskiej z telefonem

Potrzebujesz kogoś, kto sprawi, że Twoja doba stanie się dłuższa?

Jestem wirtualną asystentką, która zapewnia wsparcie administracyjne dla właścicieli małych firm
i niezależnych konsultantów, aby mogli skupić się na swojej podstawowej działalności. Zlecając mi niezbędne, ale często czasochłonne zadania, zyskują więcej czasu na pozyskiwanie nowych klientów, a tym samym na zarobienie więcej pieniędzy.

Pracuję zdalnie, pomagam realnie.

To czym ja się zajmuję, zależy od tego jak zarabiają na życie moi klienci i od ich bieżących potrzeb.
Dla jednego klienta przygotowuję dokumentację przetargową, dla innego prowadzę jego kalendarz spotkań i zarządzam skrzynką mailową, a dla kolejnego pomagam przygotować szkolenie online.

Moi klienci cenią sobie to, że po pierwsze nie muszą zatrudniać asystentki na etat, a po drugie - płacą mi tylko za faktycznie przepracowane godziny lub konkretne zadanie.

Dlaczego ja?

Kropki ozdobne

Zawsze działam wielozadaniowo. Nauczyłam się tego przede wszystkim pracując w dużych międzynarodowych korporacjach.

Dzięki moim pięciu talentom wg Testu Gallupa:

    1. dyscyplinie - doprowadzę wszystkie zlecone projekty do końca, gdyż zawsze dotrzymuję terminów. Deadline to moje drugie imię 🙂
    2. odpowiedzialności - możesz być pewien, że można na mnie zawsze polegać.Jestem wewnętrznie zobowiązana takimi wartościami jak uczciwość i lojalność;
    3. rozwadzegłęboko zastanowię się przed podjęciem ważnej decyzji związanej z Twoim biznesem. Rozważę wszystkie “za” i “przeciw”, ocenię szanse i zagrożenia;
    4. bezstronności - od samego początku razem wypracujemy jasne zasady współpracy, tak aby pracowało nam się po prostu dobrze i bez niedomówień;
    5. zgodności - cenię sobie wspólne poszukiwanie konsensusu w trudnych przypadkach. Preferuję przyziemne działania i konkretne rozwiązania.

Biegle posługuję się językiem angielskim. Nie będzie więc dla mnie problemem kontaktowanie się z Twoimi zagranicznymi kontrahentami.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami administracyjnymi, zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i w mniejszych firmach. Sprawdź mój profil na LinkedIn.

 

 

 

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc